To πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής

To πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής
Κατηγορία: Γ Εθνική Ερασιτεχνική

AO Καρδίας – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Δόξα Προκυνητών

Νάουσα – Εορδαϊκός

Δόξα Δράμας – Καμπανιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστος Χρυσούπολης

Αλμωπός Αριδαίας Ρεπό

Αλμωπός Αριδαίας – AO Καρδίας

Ορφέας Ξάνθης – Μακεδονικός Φούφα

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καβάλα

Απόλλων Παραλιμνίου – Νάουσα

Δόξα Προκυνητών – Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΕ Ποντίων Ρεπό

AO Καρδίας – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Ποντίων – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

Νάουσα Ρεπό

ΑΕ Ποντίων – AO Καρδίας

Μακεδονικός Φούφα – Καβάλα

Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Παραλιμνίου – Καμπανιακός

Δόξα Προκυνητών – Εορδαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης Ρεπό

AO Καρδίας – Καβάλα

Νάουσα – ΑΕ Ποντίων

Δόξα Δράμας – Μακεδονικός Φούφα

Νέστος Χρυσούπολης – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προκυνητών

Καμπανιακός Ρεπό

Νάουσα – AO Καρδίας

Καβάλα – Δόξα Δράμας

ΑΕ Ποντίων – Νέστος Χρυσούπολης

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Καλαμαριάς

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός

Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Προκυνητών Ρεπό

AO Καρδίας – Δόξα Δράμας

Νέστος Χρυσούπολης – Νάουσα

Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα

Καμπανιακός – ΑΕ Ποντίων

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα

Δόξα Προκυνητών – Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

ΑΠΕ Λαγκαδά Ρεπό

Νέστος Χρυσούπολης – AO Καρδίας

Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς

Νάουσα – Καμπανιακός

Καβάλα – Εορδαϊκός

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Προκυνητών

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Παραλιμνίου

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ορφέας Ξάνθης Ρεπό

AO Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης

Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας

Δόξα Προκυνητών – Νάουσα

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ποντίων

Μακεδονικός Φούφα Ρεπό

Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας

10η

Καμπανιακός – AO Καρδίας

Απόλλων Καλαμαριάς – Εορδαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προκυνητών

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου

Νάουσα – ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΕ Ποντίων – Ορφέας Ξάνθης

Μακεδονικός Φούφα – Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα Ρεπό

11η

AO Καρδίας – Εορδαϊκός

Δόξα Προκυνητών – Καμπανιακός

Απόλλων Παραλιμνίου – Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Δράμας Ρεπό

Ορφέας Ξάνθης – Νάουσα

Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων

12η

Δόξα Προκυνητών – AO Καρδίας

Εορδαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Καλαμαριάς Ρεπό

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης

Νάουσα – Μακεδονικός Φούφα

Καβάλα – ΑΕ Ποντίων

13η

AO Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Προκυνητών

Εορδαϊκός Ρεπό

Ορφέας Ξάνθης – Καμπανιακός

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Μακεδονικός Φούφα – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ποντίων – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Νάουσα

14η

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας

Απόλλων Παραλιμνίου Ρεπό

Δόξα Προκυνητών – Ορφέας Ξάνθης

Εορδαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Καμπανιακός – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Ποντίων

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Νάουσα

15η

AO Καρδίας Ρεπό

Ορφέας Ξάνθης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Προκυνητών

ΑΕ Ποντίων – Εορδαϊκός

Καβάλα – Καμπανιακός

Νάουσα – Απόλλων Καλαμαριάς

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης

Αρέσει σε %d bloggers: