Πανελλήνιο Παίδων – Κορασίδων: Οι έδρες και οι ώρες της προημιτελικής φάσης

Πανελλήνια Οι έδρες και οι ώρες των αγώνων από την προημιτελική φάση των πανελλήνιων πρωταθλημάτων Παίδων – Κορασίδων. Οι ώρες των αγώνων στον Α’ και Γ’ όμιλο Παίδων θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Προημιτελική φάση

Α’ όμιλος (Ν. Μουδανιά)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

Πήγασος Πολίχνης – ΠΟ Μουδανιών
ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΟ Πρέβεζας

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΟ Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Πρέβεζας – ΠΟ Μουδανιών

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

ΠΟ Μουδανιών – ΑΟ Ορεστιάδας
Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Πρέβεζας

Β’ όμιλος (Ι. Λεμονίδης)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
20.00: ΑΣ Ελπίς – ΦΕΣ Αριστοτέλης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς – ΜΓΣ Εθνικός
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΦΑΑ Άμιλλα

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα – ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου – Κυριακή 19 Μαΐου

Ν. Μουδανιά: Α1 – Β2
Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 – Α2

Γ’ όμιλος (Λίντο)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΟΝΣ Μίλων – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμάτα 80

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Καλαμάτα 80 – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΟ Καλαμάτα 80

Δ’ όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

16.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
18.30: ΣΦΠ Χανίων – Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΣΦΠ Χανίων

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων – ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου – Κυριακή 18 Μαΐου

Λίντο: Γ1 – Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 – Γ2

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων – Προημιτελική φάση

Α’ όμιλος (Μίκρα)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Αίας Κιλκίς
19.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΣ Άρης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΣ Ελπίς
19.00: ΑΣ Άρης – ΑΣ Αίας Κιλκίς

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς – Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
17.30: ΑΣ Ελπίς – ΑΣ Άρης

Β’ όμιλος (Ν. Βότση)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΑΣ Γαία Δράμας – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

18.00: Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – ΑΣ Γαία Δράμας

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση – ΦΓΣ Πρέβεζας
19.00: ΑΣ Γαία Δράμας – Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου – Κυριακή 19 Μαΐου

ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 – Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 – Α2

Γ’ όμιλος (Στ. Βενέτης)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου – Ερυθρός Αστέρας
19.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Ερυθρός Αστέρας – ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Αιγάλεω

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

16.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης – ΓΕ Ηρακλείου
18.00: ΑΟ Αιγάλεω – Ερυθρός Αστέρας

Δ’ όμιλος (Μαρκόπουλου)

1η αγωνιστική – Πέμπτη 16 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
20.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική – Παρασκευή 17 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου – ΟΦΑ Απολλώνιος
20.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – ΑΟ Μαρκοπούλου

3η αγωνιστική – Σάββατο 18 Μαΐου

17.30: ΟΦΑ Απολλώνιος – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου – Κυριακή 18 Μαΐου

Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 – Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 – Γ2

Αρέσει σε %d bloggers: