Η κλήρωση Κυπέλλου Ερασιτεχνών της α φάσης

6559
Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνών της α’ φάσης στην οποία συμμετέχουν οι ομάδες της Α’, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Γέφυρας – – Αξιός Ανατολικού

ΑΟ Μεσήμβριας -– ΠΑΟ Κουφαλίων

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου -– ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων

Ιωνικός – – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ενωση Συκεών -– ΑΣ Νεάπολης

ΑΕ Ευόσμου –- Κανονιέρηδες

Νίκη Ευκαρπίας -– Φοίνικας Πολίχνης

Αίας Ευόσμου –- Εν. Ανθ. Καρατάσου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου -– Κεραυνός Αγ. Παύλου

ΑΕ Φιλύρου – Μελιτέας

Ολυμπιακός Τερψιθέας – – Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – – Δόξα Αγίου Παύλου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαραθώνας – Αριστοτέλειο Κολέγιο

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Χελιδόνια – Φοίνικας Καλαμαριάς

Μ. Αλέξανδρος Θ. – ΑΕ Φαλήρου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – – Ατρόμητος Τριαδίου

Αναγέννηση Ρυσίου –- Νίκη Μεσημερίου

Ποσειδώνας Μηχανιώνας -– Ορφέας Σουρωτής

Αχιλλέας Περαίας –- Ατρόμητος Πλαγιαρίου

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελλήσποντος Κριθιάς -– Δόξα Περιβολακίου

Διγενής Μονολόφου –- Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

ΠΑΟ Ξυλούπολης –- ΠΑΟ Δορκάδας

Εθνικός Λαγυνών –- Δόξα Δρυμού

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ιάσων Αυγής -– Δόξα Αρετής

ΑΕ Πολυδενδρίου -– Κεραυνός Κολχικού

Μακεδονικός Ασκού -– Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας

Εθνικός Σοχού –- Αετός Ανω Σταυρού

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Σταυρούπολης –- Δόξα Αδένδρου

Αναγέννηση 2005 –- Μ. Αλέξανδρος Βραχιάς

ΜΑΣ Αγχιάλου –- Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων

Εθνικός Ευόσμου -– Αστέρας Αμπελοκήπων

* Χωρίς αγώνα προκρίνονται στην επόμενη φάση οι Ελπίδες Χαλάστρας

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Μεσαίου – Αίολος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΕ Καλλιθέας Π. Φανερωμένη

Προοδευτική –- Εθνικός Μετεώρων

Αισχύλος Θεσσαλονίκης – – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Αγίου – Ιωάννη – Αριστοτέλης

ΑΕ Χαριλάου Αγιος Ελευθέριος – Πανόραμα

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Πέρα

Αετός Βασιλικών – – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

Μέντεκας Καλαμαριάς – – Αγιος Γεώργιος

· Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση ο Ιπποκράτης Σουρωτής

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Δράση Αρδαμερίου – Βρασίδας Βρασνών

ΜΑΣ Στίβου – ΑΕ Κορώνειας

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νίκη Ηρακλείου

Αστραπή Νικομηδινού – Διγενής Κρυονερίου

· Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην επόμενη φάση η Θύελλα Περιστερώνας

 

Όλοι οι αγώνες της α’ φάσης θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Σεπτεμβρίου 2013.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Αρέσει σε %d bloggers: