Αποτελέσματα Κυπέλλου 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα Κυπέλλου 3η αγωνιστική ερασιτεχνών.
Τετάρτης 5-9-2011

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου : 1-0
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μιχάλης – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Τσαμαντουρίδης Γιάννης

Εθνικός Μαλγάρων – Ολυμπιακός Κυμίνων : 0-1
Γήπεδο: Μαλγάρων – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ρεπορτάζ αγώνα Εθνικός Μαλγάρων – Ολυμπιακός Κυμίνων από το DeltaSports.gr ΕΔΩ


Ιωνικός – Καμπανιακός : 0-4
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αποστολίδης Χρυσοβαλάντης – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Γκαμπέτα Αναστασία

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός : 0-2
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Χατζηγεωργίου Μπάμπης


ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας : 2-4
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ζαραφίδης Χρήστος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Ντομασένκο Βλαδίμηρος


Παύλος Μελάς – Μακεδονικός Νεάπολης : 1-2
Γήπεδο: Σταυρούπολης – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μήλιος Χρήστος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Τσούτσας Γεώργιος

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου : 0-2
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Ούστογλου Ειρήνη


Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας : 2-3
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κοντογούρης Σπυρίδων – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Ταχάρ Χεμσί


Φοίνικας Καλαμαριάς – Μαραθώνας : 2-0
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Κελεσίδου Μαντλέν

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής : 0-2
Γήπεδο: Καβαλαρίου – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γιώργος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Νακούτη Ελένη

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη : 2-0
Γήπεδο: Τριαδίου – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χοροζόπουλος Βασίλης – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Κωστόπουλος Μάρκος


8ος ΟΜΙΛΟΣ
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Απόλλων Απολλωνίας : 5-2
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Ουρσώφ Γεώργιος


Αστέρας Ανάληψης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου : 0-1
Γήπεδο: Ανάληψης – Ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τομπουλίδης Νίκος – Υπεύθυνος Α’ βοηθειών: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

– Όλοι οι υπόλοιποι αγώνες θα διεξαχθούν την τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2011 και ώρα 16:00

DeltaSports.gr

DeltaSports.gr Τοπικά αθλητικά και όχι μόνο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αρέσει σε %d bloggers: